Expositie Evertshuis Bodegraven.
Werk gemaakt speciaal voor de expositie in het Everthuis (Bodegraven) lopende van 9 oktober t/m 17 november 2011. Zie tekst op de website van het Evertshuis: http://www.evertshuis.nl/expositie.
uit 2011 tot 2011
(klik op de afbeelding om het werk groter te bekijken)
stuur een bericht naar de kunstenaar

Cosmopolitan derde uitgave.
2011
Dit is de derde uitgave van een gelimiteerde oplage van in totaal vijf stuks, elk in een andere kleurstelling, stijl of formaat uitgevoerd. Deze versie is uitgevoerd in aardetinten en, in tegenstelling tot de eerste versie, vierkant. Twee kanten van het werk kunnnen losgemaakt worden. Het werk is dan op te vouwen tot een twee dimensionaal vlak.

Cosmopolitan derde uitgave (2)
2011Een foto van de terracotta-kleurige kant van dit werk.

Transmute
2011Werk uitgevoerd als boek.

Transmute (2)
2011Het werk van bovenaf gezien.

Duo
2011Elk gekleurd deel van dit werk is gemaakt uit één stuk. De twee gekleurde delen kunnen van elkaar gescheiden worden. Als dit gedaan wordt, kunnen andere figuren gemaakt worden. Ook kunnen dan de delen opgevouwen worden tot een twee dimensionaal pakketje of tot het originele platte vlak.

Duo (2).
2011Duo vanaf een andere hoek gezien.